BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam XR-PRO:

 

Profesionálny kamerový stabilizátor Glidecam XR-PRO určený pre DSLR fotoaparáty a videokamery od 0,4 do  4,5 kg, čím umožňuje použiť najširšiu škálu kamier, od mirrorless fotoaparítov až po veľké semiprofesionálne kamkordéry.

Stabilizačné zariadenia Glidecam sa vyznačujú precíznym spracovaním, sofistikovanými materiálmi, ako sú zliatiny titánu používané v kozmickom výskume, a sú osadené vysokokvalitnými ložiskami, ktoré zabezpečujú maximálnu a plynulú stabilizáciu kamery vo všetkých situáciách.

Nové stabilizátory Glidecam XR-PRO  pracujú tak dobre, že môžete natáčať neuveriteľne plynulé a pôvabné zábery, aj v extrémnych podmienkach, ako napríklad chôdza hore a dole po schodoch, alebo beh po nerovnom teréne. 

Dynamická kamerová platforma ponúka rýchle vyváženie v oboch smeroch. Rovnako, dolná platforma so závažiami umožňuje posúvať segmenty so závažiami do oboch strán, a podstatne tak uľahčujú manipuláciu a umožňujú vysoko precízne vyváženie zariadenia.

.

 

 

Technické údaje:

Glidecam XR-PRO

Hmotnosť kamery : 0,4 - 4,5 kg
Rozmery hlavy : 15 x 9 x 1.9 cm
Rozmery základne : 25 x 10 cm
Priemer centrál. tyče : 2,5 cm
Dĺžka centrál. tyče : 36 - 64 cm
Hmotnosť : 1,4 kg (bez závaží)
Hmotnosť závaží : spolu 1,45 kg
Počet závaží :

14 ks veľkých

4ks malých

4ks platne 

Pripevnenie  kamery : 1/4" statívová skrutka
  Made in USA
   
 Kúpiť Glidecam XR-PRO  

 

 

 Aktuality Foto / Video