BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam Body Pod:

Ľahký a pevný podporný systém, určený pre použitie so stabilizátormi Glidecam 2000 Pro, 4000 Pro Glidecam, Glidecam HD-Series. Glidecam Body Pod umožňuje odľahčiť ruky kameramana, pričoom celá hmotnosť stabilizátora s kamerou je prenesená a rozložená na telo.
Body-pod vám umožní natáčať v "polstrovanom pohodlí", na neurčitú dobu, čo Vám zabezpečuje voľnosť a tvorivosť pri snímaní udalostí, ktoré vyžadujú nepretržité natáčanie (svadba a pod...).  Hmotnosť stabilizátora prenesie z vašich rúk a paží, na ramená a pás.

Vzhľadom k tomu, že stabilizátor Body-Pod je pevný a z veľkej časti nepružný, nebude vyrovnávať pohyby kamery, rovnako, ako stabilizátor, ktorý držíte len v ruke. Avšak, natáčanie so stabilizátorom pripojeným k pevnej podpore Body-pod, stále dáva výsledky, ktoré sú oveľa lepšie ako nestabilizované natáčanie z ruky alebo ramena.

Technické údaje:

Glidecam Body Pod

Rozmery Výška : 54-63 cm
Rozmery D / Š : 33 / 9 cm
Hmotnosť : cca 1 kg
Materiál : Codura
Made in USA
Cena: 191.-
Kúpiť Glidecam Body PodAktuality Foto / Video