BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 
 

Prečo Glidecam ?

 

 

  • Americký výrobca Glidecam Industries Inc. vyrába jedny z najlepších kamerových stabilizátorov, čo môžu potvrdiť tisícky kameramanov na celom svete.

  • Vzhľadom na špičkovú kvalitu, použité materiály a technológie, je cena týchto profesionálnych zariadení nižšia, než cena konkurenčných kamerových stabilizátorov.

  • Kamerové stabilizátory Glidecam sú na rozdiel od lacných napodobnenín, osadené vysokokvalitnými a najmä presnými ložiskami, ktoré sú vyrobené z odolných materiálov. Rozdiel sa veľmi rýchlo prejaví už po prvých minútach práce.

  • Na výrobu zariadení Glidecam, sú použité pevné, odolné a trvácne materiály používané aj v kozmickom výskume (zliatiny titánu), čo zabezpečuje extrémnu odolnosť stabilizátorov, pri nízkej hmotnosti. Kamerový stabilizátor Glidecam tak zbytočne nezaťažuje kameramana vlastnou hmotnosťou, ktorá u iných stabilizátorov nie je zanedbateľná.

  • Na rozdiel od lacných stabilizátorov čínskej a indickej proveniencie, sú stabilizátory Glidecam určené pre kažodenné profesionálne nasadenie. Ani pri vysokej frekvencii a zaťažení, sa na zariadeniach Glidecam neprejavuje mechanické opotrebovanie. U napodobnenín sa pri častejšej práci diely rýchlo opotrebujú a výsledkom často býva zlyhanie niektorého z dielov a poškodenie stabilizátora, ale i drahej videokamery.

 Aktuality Foto / Video