BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam Gold System:

Profesionálny kamerový stabilizátor Glidecam Gold System Series kit, určený pre videokamery až do hmotnosti 18kg. Glidecam Gold je navrhnutý a vyrobený pomocou špeciálnej presnej meracej a obrábacej techniky a patrí medzi najprepracovanejší systém vo svojej cenovej kategórii.


Stabilizačné zariadenia Glidecam sa vyznačujú precíznym spracovaním, sofistikovanými materiálmi, ako sú zliatiny titánu používané v kozmickom výskume, a sú osadené vysokokvalitnými ložiskami, ktoré zabezpečujú maximálnu a plynulú stabilizáciu kamery vo všetkých situáciách.

Komfortná, profesionálna Glidecam Gold Vesta , ponúka  break-away bezpečnostný systém, rýchleho uvoľňovanie tlaku a extrémne rýchkleho zapínania. Použité sú sofistikované a vysokokvalitné materiály, ako  čierny eloxovaný hliník T-6 a EVA penové polstrovanie Rameno spojky je vyrobené zo zliatiny titánu.Gold Glidecam Arm - sofistikované pružiace ramená sú vyrobené tak, aby boli ľahké a pritom extrémne pevné. Šesť Titánových pružín je konštruovaných tak, aby zniesli zaťaženie až 25,4kg ! Na tieto pružiny Glidecam poskytuje doživotnú záruku !


Technické údaje:

Glidecam Gold System Arm
Dĺžka : 26 - 70 cm
Šírka : 47 cm
Výška : 7 - 42 cm
Hmotnosť : 5,3 kg
Počet pružín : 6
Max. zaťaženie : 25,4 kg
,
Glidecam Gold System Vest
D  / V / Š : 28 /  60 / 40 cm
Výška : 47 - 52 cm
Materiál : Cordura
Hmotnosť : 3kg
,
Glidecam Gold System Sled
Výška : 64 - 116 cm
Šírka : 15 cm
Rozmery hlavy : 24 x 9,5 cm
Priemer stred. tyče : 3,6 cm
Min. / Max. hmotnosť kamery : 6 - 18 kg
Upevnenie monitora : mounting bracket
Dostupné verzie bat. adaptéra : Sony V-Mount / A.Bauer
Hmotnosť  (vrátane monitora) : 5,5 kg
Made in USA
Kúpiť Glidecam Gold System
,Aktuality Foto / Video