BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam HD-PRO:

Profesionálny kamerový stabilizátor Glidecam HD-PRO určený pre videokamery do hmotnosti 4,53 kg.

Stabilizačné zariadenia Glidecam sa vyznačujú precíznym spracovaním, sofistikovanými materiálmi, ako sú zliatiny titánu používané v kozmickom výskume, a sú osadené vysokokvalitnými ložiskami.

Nový Glidecam HD-PRO kombinuje najlepšie komponenty našej obľúbenej série Glidecam HD-Series s niektorými špičkovými profesionálnymi funkciami.

Ľahký a robustný Glidecam HD-PRO zmení roztrasené videá, na hypnoticky hladké, profesionálne zábery.

Glidecam HD stabilizátory pracujú tak dobre, že môžete natáčať neuveriteľne plynulé a pôvabné zábery, aj v extrémnych podmienkach, ako napríklad chôdza hore a dole po schodoch, alebo beh po nerovnom teréne. A pokiaľ ide o bežné fotografovanie, ako je chôdza či pohybu videokamery, resp. fotoaparátu, pomaly okolo niekoho, výsledky sú rovnako čarovné.

MIKRONASTAVENIE kamerovej platformy umožňuje veľmi komfortné, rýchle a pritom precízne nastavenie polohy fotoaparátu / videokamery.

 

 

Technické údaje:

Glidecam HD-PRO

Max. hmotnosť kamery : 4,53 kg
Rozmery hlavy : 13.3 x 8.9 x 3.8 cm
Rozmery základne : 29.2 - 38.1 x 10.2 cm
Priemer centrál. tyče : 2,5 cm
Dĺžka centrál. tyče : 35.6 - 63.5 cm
Hmotnosť : 1,3 kg (bez závaží)
Počet závaží : 16 ks
Pripevnenie  kamery : 1/4" statívová skrutka
  Made in USA
 Kúpiť Glidecam HD-PRO  
 
   

 

 

 Aktuality Foto / Video