BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam iGLIDE:

Glidecam iGLIDE je najvšestrannejší stabilizátor, skvelý pre malé fotoaparáty. Glidecam iGLIDE stabilizátor je najlepšou voľbou pre hladké nahrávanie záberov vo filmovom štýle natáčania s kamerami a fotoaparátmi GoPro Hero, Canon PowerShot, Rollei, Olympus, Nikon Coolpix, iPhone a mnoho ďalšími malými kamerami. 

Tento systém zmení váš statický, roztrasený záznam na hypnoticky hladké, profesionálne zábery. Ideálny pre GoPro a Contour fotoaparáty a videokamery. 

Úžasne moderný Glidecam iGLIDE predstavuje najvyššiu líniu v stabilizácii ručných kamier. Je vhodný pre fotoaparáty až do 0,395 kg a bude transformovať vaše statické zábery s roztrasenou kameru na hladké a profesionálne zábery. 

Stabilizačné zariadenia Glidecam sa vyznačujú precíznym spracovaním, sofistikovanými materiálmi, ako sú zliatiny titánu používané v kozmickom výskume, a sú osadené vysokokvalitnými ložiskami, ktoré zabezpečujú maximálnu a plynulú stabilizáciu kamery vo všetkých situáciách.

Glidecam iGLIDE je ľahký, ručný, stabilizačný systém, ktorý funguje tak dobre, že môžete natáčať neuveriteľne plynulé a pôvabné, snímky, aj keď idete do extrémov, napríklad na schodoch, alebo v nerovnom teréne.

Technické údaje:

Glidecam iGLIDE

Hmotnosť kamery : 30 - 385 gramov
Rozmery hlavy : 12,4 x 5,7 x 2,4 cm
Dĺžka základne : 18,4 cm
Priemer centrál. tyče : 1,8 cm
Dĺžka centrál. tyče : 25,1 - 33,6 cm
Hmotnosť : 0,385 kg (bez závaží)
Hmotnosť závažia : 24 gramov
Počet závaží : 2 ks
Pripevnenie  kamery : 1/4" statívová skrutka
Made in USA
Cena: 151.-
 Kúpiť Glidecam iGLIDEAktuality Foto / Video