BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam MT Docking Bracket:

Glidecam MT Docking Bracket je profesionálna vyvažovacia a odkladacia lyžina. Kompatibilita so stabilizátormi Glidecam 200Pro, 4000Pro, HD1000 /2000 /4000. Docking Bracket  je navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s väčšinou C-statívov, ktoré sú v Európe k dispozícii.

Na vyvažovací tŕň jednoducho nasadíte Váš kamerový stabilizátor s kamerou. Pomocou nastavovacích mechanizmov dostanete zariadenie do vodováhy. Potom upravíte (závažiami, alebo predĺžením / skrátením stredovej tyče), pomer hmotností hornej a dolnej platformy.  Po preklopení stabilizátora do horizontálnej polohy, by sa pri správnom vyvážení, mal vrátiť do vertikálnej polohy, za cca 2,5 sek. Vtedy je kamerový stabiizátor správne vyvážený a pripravený na natáčanie efektných videosekvencií.

V prestávkach medzu natáčaním poslúži Glidecam Docking Bracket na jednoduché a rýchhle odkladanie stabilizátora, vesty aj stabilizačného ramena.

Technické údaje:

Glidecam MT Docking Bracket

Rozmery D/ V /Š : 31 / 45 / 9 cm
Hmotnosť : 0,5 kg
Made in USA
Cena: 125.-
Kúpiť Glidecam MT Docking BracketAktuality Foto / Video