BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam Vista Head HD:

Glidecam Vista Head HD je cenovo najdostupnejša a univerzálna pan tilt hlava Made in USA  ktorá je dnes na trhu! Panoramatická hlava je určená predovšetkým pre DSLR fotoaparáty a videokamery do hmotnosti 3,2 kg.

Glidecam Vista
Head HD umožňuje 360 stupňové otáčanie a vertikálne naklápanie. Pan tilt hlavu  je možné pripevniť na žeriav buď v hornom, alebo v dolnom (závesnom) móde.

Glidecam Vista
Head HD poskytuje mimoriadne hladký chod servo motora,  a vysoký krútiaci moment. Napájanie je 12 Voltov. Vista Head HD Control Box umožňuje hladké a presné, proporcionálne ovládanie joystickom, ktorý  je dodávaný s predlžovacím káblom. Súčasťou je aj 12 V AC transformátor  a výkonový menič, s ktorým môže byť zariadenie používané kdekoľvek na svete.

Vista Head je primárnne určená pre kamerový žeriav Glidecam Camcrane 200, ale je plne kompatibilná aj s inými žeriavmi na trhu.

Technické údaje:

Glidecam Vista Head HD

Hmotnosť  : 2 kg
Max. zaťaženie : 3,2 kg
Napájanie : 12V
Otáčanie : 360°
Made in USA
Cena: 1012.-
Kúpiť Glidecam Vista Head HDAktuality Foto / Video