BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam VistaTrack 200:

Glidecam VistaTrack 200 je profesionálny slider vyrobený s profesijnými štandardmi presných súčastí. Glidecam VistaTrack 200 vám umožní vytvoriť super plynulé pohyby kamery, ktoré sú presné a bez vibrácií, čo výrazne zvyšuje hodnotu vašich záberov.

Glidecam VistaTrack 200 môže byť použitý s kamerami s hmotnosťou až 90 kg. Glidecam VistaTrack 200 je kompletný prenosný systém so skladacími teleskopickými nohami, ktoré eliminujú potrebu statívu. Prístroj má dve držadlá a dve kolieska pre ľahkú prepravu.

Glidecam VistaTrack 200 zahŕňa jednu montážnu dosku s 100mm bowl. 75mm bowl adaptér si môžete zakúpiť ako príslušenstvo. Vyrába sa v dĺžke 48" (120 cm). Je zhotovený z eloxovaného hliníka s čiernou povrchovou úpravou.

Ložiská sú integrálne uzavreté, dvojradové guličkové, ktoré sú namazané na celú dobu životnosti. Ložiská jazdy sú vybavené sadou stieracích krúžkov pre udržanie plynulej prevádzky i v najnáročnejšom prostredí.

Technické údaje:

Glidecam Vistarack 200

Dĺžka : 120 cm
Maximálna záťaž : 90 kg
Materiál : eloxovaný hliník
Pripevnenie  kamery : 100 mm bowl
Made in USA
Cena: 2026.-
Kúpiť Glidecam VistaTrack 200Aktuality Foto / Video