BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam X-22:

Profesionálny kamerový stabiizátor Glidecam X-22 Set pre videokamery do hmotnosti 11,5kg dodávaný s monitorom a adaptérom pre batérie Anton Bauer alebo Sony V-mount.

Maximálne zaťaženie 11,5kg, umožňuje použitie ťažkých profesionálnych televíznych a prenosových kamier a široké využitie aj vo filmovej výrobe. Stabilizátor je zároveň vhodný aj pre DSLR fotoaparáty.

 

Obsah balenia:

1x Glidecam X-22 gimbal

1x Glidecam X-22 Arm (svojité stabil. rameno)

1x Glidecam X-22 Vest

1x adaptér pre batérie (Sony -mount, alebo A.Bauer)

1x Glidecam L7 Pro monitor

1x Docking bracket

 


Stabilizačné zariadenia Glidecam sa vyznačujú precíznym spracovaním, sofistikovanými materiálmi, ako sú zliatiny titánu používané v kozmickom výskume, a sú osadené vysokokvalitnými ložiskami, ktoré zabezpečujú maximálnu a plynulú stabilizáciu kamery vo všetkých situáciách.

 

GLIDECAM X-22 je profesionálny, vysoko moderný, filmársky kamerový stabilizátor určený pre kamery s hmotnosťou až do 11,5kg. GLIDECAM X-22 systém, vám umožní chodiť, behať, hore a dolu po schodoch, natáčať z idúcich vozidiel a v nerovnom teréne, bez nestability alebo chvenia videokamery alebo DSLR fotoaparátu.GLIDECAM X-22 je dodávaný s nastaviteľným Arm-k-Vest konektorom, ktorý umožňuje presné nastavenie prípojného konektora vesty vo všetkých smeroch.


GLIDECAM X-22 systém funguje tým, že izoluje pohyb tela od videokamery, zatiaľ, čo vaša videokamera je vyrovnaná v relatívne nehybnej a izolovanej polohe.

 

GLIDECAM X-22 stabilizačné ramená sa pohybujú hore a dole, a zároveň dovnútra a von/ zo strany na stranu. Jedná sa o kombináciu v zostupe a otáčaní nosných stabilizačných ramien, ktoré izolujú kameru od všetkých otrasov a pohybov, takže obraz je vždy hladký, plávajúci a bez rušivých vplyvov.

GLIDECAM X-22 Dyna-Elastic Arm ™ -dvojité nosné stabilizačné rameno obsahuje 18 presných radiálnych ložísk v rámci svojej štruktúry opracovaného T6 hliníka. Umiestnenie a upevnenie týchto ložísk s dvojitou ochranou, zabezpečuje minimálne trenie a umožňujú nehlučný chod nosných stabilizačných ramien.

Štyri sofistikované pružiny z Titánu, sú upevnené v nosných ramenách. Využitie rôznych pák a energií, umožňuje pôsobenie na vnútorné body „Fulcrum Points“, a poskytuje hladkú podporu ramenám. Pružiny sú jednoducho nastaviteľné a umožňujú použitie kamier rôznej hmotnosti.Hlavným dizajnovým prvkom nosného ramena je, že Glidecam technológia Light Force ™. To doslovne znamená, že na ovládanie stabilizátora je potrebná len veľmi malá sila a úsilie. To zabezpečí, aby pri minimálnej námahe bol zabezpečený hladký a plávajúci pohyb kamery v každej situácii.

Glidecam X-22 Vesta je ľahká, pohodlná a môže byť prispôsobená pre široké spektrum záujemcov. Vesta vyniká vysokou odolnosťou. Dvojité penové polstrovanie „EVA „ a integrálne T6 hliníkové zliatiny, spolu vytvárajú vestu, ktorá môže držať a rovnomerne rozdeliť hmotnosť systému, na ramená, chrbát a boky.

 

Pre bezpečnosť sú použité rýchloupínacie, odolné bezpečnostné pracky, ktoré umožňujú vestu rýchlo zložiť. Vonkajší obal je vyrobený z materiálu Cordura 1000 denier a „7-panel seat belt“ pásov. Tieto materiály sú známe ako najlepšie v danom odbore.

Glidecam X-22 Vesta je osadená unikátnym patentovaným ramenom s konektorom na upevnenie stabilizačného ramena. Konektor umožňuje nastaviť uhol nosných ramien tak, aby neutralizoval hmotnosť nosného ramena vzhľadom k telu ťažisko. Pri nastavení správneho uhla je práca so stabilizátorom omnoho ľahšia a únava kameramana omnoho menšia.

 

 

Technické údaje:

Glidecam X-22 Arm  
Rozsah zdvihu ramien : 76,1 cm
Hmotnosť : 5 kg
Počet pružín : 4
Max. zaťaženie : 16,3 kg
,  
Glidecam X-22 Vest  
D  / Š : 35 /  36 cm
Výška : 47 - 52 cm
Materiál : Cordura
Hmotnosť : 2,7 kg
,  
Glidecam L7 Pro monitor  
7- palcový TFT aktívny farebný displej Matrix (rýchla odozva, obraz bez šmúh a so širokým pozorovacím uhlom)
Rozlíšenie : 1440(H) * 234(V) = 336960 obr. bodov
Veľkosť obrazovky : 154 x 86,5 mm
,  
Glidecam X-22 Sled  
Výška : 45 - 90 cm
Šírka základne (s monitorom) 48 cm
Hmotnosť  (vrátane monitora) : 3,3 kg
Adaptér pre batérie : Sony V-Mount alebo A Bauer
  Made in USA
 Kúpiť Glidecam X-22     
   
,  
 

 

 Aktuality Foto / Video