BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

 

 

 

Glidecam Smooth Shooter je vysokokvalitný, sofistikovaný systém pre stabilizáciu videkamery do hmotnosti 4,5kg.

 

Pozostáva z Glidecam vesty a stabiliziačného ramena. Systém je určený pre použitie so stabilizátormi Glidecam 2000Pro, Glidecam4000 Pro, Glidecam HD-2000, Glidecam HD-4000, Glidecam XR-2000 a Glidecam XR-4000.


Stabilizačné zariadenia Glidecam sa vyznačujú precíznym spracovaním, sofistikovanými materiálmi, ako sú zliatiny titánu používané v kozmickom výskume, a sú osadené vysokokvalitnými ložiskami, ktoré zabezpečujú maximálnu a plynulú stabilizáciu kamery vo všetkých situáciách.

 

Glidecam Smooth Shooter je určený predovšetkým pre stabilizáciu kamery pri chôdzi po schodoch, behu v teréne a akýchkoľvek extrémnych podmienkach.

 

Kamerový stabilizátor Glidecam Smooth shooter má veľmi účinné stabilizačné rameno, s ktorým dosiahnete profesionálne výsledky za zlomok ceny.

Jediným obmedzením oproti drahším dvojitým stabilizačným systémom je to, že pri pohybe zhora nadol je tento pohyb možný v menšom rozsahu. Všetky ostatné funkcie sú plne porovnateľné.

 

 

Technické údaje:

Glidecam Smooth Shooter Arm  
Dĺžka : 29 - 61 cm
Šírka : 27 - 40 cm
Hmotnosť : 2,2 kg
Počet pružín : 2
,  
Glidecam Smooth Shooter Vest  
D / V / Š : 35 / 47 / 36 cm
Hmotnosť : 2,2 kg
Materiál : Cordura
  Made in USA
   
Kúpiť Glidecam Smooth Shooter  
 
 

 

 

 Aktuality Foto / Video